+420 777 773 900 konecny@husse.cz

Franšíza Husse

Vaše nejjednodušší cesta k vlastnímu obchodu s krmivy

Proč byste si zakládali obchod s krmivy pro psy a kočky od nuly, když můžete podnikat pod zavedenou mezinárodní značkou.

Švédská firma Husse provozuje obchody a franšízy v 55 zemích světa, má miliony zákazníků a patří mezi 100 nejúspěšnějších franšíz planety.

A právě teď v Česku exkluzivně hledá další franšízanty.

Budete jedním z nich?

Na začátek vám stačí pár desítek tisíc

Franšízová licence vás podle velikosti regionu vyjde na sympatických 40-120 tisíc korun. Měsíční poplatek maximálně na 3 tisíce korun. A to je z peněz všechno.

Pak už vám stačí jen auto a malý sklad (stačí místnost cca 15 m2). Nic víc.

Na oplátku vám:

  • budeme dodávat špičková krmiva pro psy a kočky s vysokým obsahem masa a skvělou prodejní marží,
  • dáme slib, že ve svém regionu budete jediný prodejce krmiv Husse,
  • přidělíme každou e-shopovou objednávku od zákazníků z vašeho regionu,
  • zdarma zajistíme školení o všech našich produktech i výživě psů a koček.

To je fér nabídka, co říkáte?

Podívejte se na seznam volných regionů a rozhodněte, kde byste chtěli podnikat.

A hned potom se nám co nejdřív ozvěte, aby vaši oblast nezabral někdo jiný.

Hned od prvního dne podnikání vám budeme krýt záda

Byli jsme u rozjezdu několika poboček Husse v České republice. A dobře víme, co v začátcích funguje nejlépe.

Našim klientům se nejvíce osvědčilo:

  • rozdávání vzorků na místních prezentacích a společenských akcích
  • nebo otevření showroomu do 30 m2 k prezentaci krmiv

Záleží jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. Nebo jestli využijete obě. Od nás můžete v každém případě čekat maximální podporu i rychlou dodávku zboží.

A pokud je pro vás vlastní franšíza zatím ještě silné kafe, nevadí. Pořád můžete být naším distributorem.

V každém případě se ozvěte, ať můžeme vše domluvit.

Tihle lidé kdysi stáli před stejným rozhodnutím jako vy

Přečtěte si, co říkají dnes

Hledala jsem způsob, jak se seberealizovat a posunout se v životě i v podnikání. Jelikož miluji psy a kočky, koncept Husse mě okamžitě oslovil. Zaujala mě možnost věnovat se pouze jednomu krmivu, vědět o něm vše a být tak nápomocná zákazníkům při výběru vhodného krmiva.  V obchodech a Pet centrech obvykle nabízejí spoustu druhů krmiva, o kterém prodavači moc nevědí. Setkávala jsem se s tím, že mi doporučovali krmivo podle rabatu obchodníka, ne podle potřeb mého psa. S Husse mohu zákazníkům vždy doporučit krmivo, které je pro jejich zvíře skutečně nejlepší. Sortiment Husse svou šířkou pokryje veškeré potřeby mazlíčků, takže náš zákazník nemusí řešit další přípravky a doplňky. Jsme schopni díky našemu sortimentu najít vhodný produkt pro potřeby každého psa či kočky.

Jana Koudelková

Husse Říčany

O značce Husse jsme se dozvěděli z internetu, když jsme hledali kvalitní krmivo pro našich 7 psů. Líbil se nám koncept franšízy a začali jsme jako distributoři v Mělníku. Dnes jsme franšízanty pro Mělník, Kralupy a okolí. Nejvíce nás baví radost majitelů, když jim dobře poradíme. Snažíme se být svým zákazníkům nablízku a navázat s nimi přátelský vztah. Daří se nám úspěšně léčit kožní, zažívací a další problémy zvířat. Naši psi i kocour jsou s Husse spokojení a jsme rádi, že můžeme tyto výrobky nabídnout i dalším majitelům a chovatelům.

Arnošt a Alena Vendler

Husse Mělník, Kralupy nad Vltavou

Franšíza Kladno vyrostla díky našim psům. Vlastníme chovatelskou stanici aljašských malamutů Ajchira a Ebony, kteří jsou členy naší rodiny. Aby byl pes spokojený a dobře prospíval, musí mimo jiné správně jíst. Vyzkoušeli jsme spoustu krmiv a vždy bylo něco špatně. Zkusili jsme i maso, ale nebylo to ono… Až nám na jedné výstavě slečna, která malamuty chová, poradila Husse. Do té doby jsme o těchto granulích neslyšeli. A povedlo se, pesani mají krásnou srst, skvělé zažívání, zlepšily se jim zuby a hlavně jim CHUTNÁ. Na stránkách Husse hledali franšízanta pro oblast Kladno, Slaný a Velvary, tak jsme do toho šli. Krámek máme na Kladně skoro rok, baví nás to a máme radost ze spokojených zákazníků.

Jana a Aleš Svobodovi

Husse Kladno, Slaný

Do showroomu v Poděbradech jsem byl původně přijat jako zaměstnanec, abych pomohl rozjet nový obchod. Po roce práce jsem se o psech naučil spoustu nového a celý koncept této švédské značky mě zaujal natolik, že jsem při neochotě bývalého majitele převzal jeho smlouvu a s ní i showroom. Je to neuvěřitelné, ale už budu u Husse 4 roky. Samozřejmě se střídají lepší dny s horšími, ale celkově mě práce baví a rád bych v ní pokračoval i nadále.

Josef Semerád

Husse Poděbrady

Do konceptu Husse jsem se rozhodl vstoupit, protože mě baví práce v přímém prodeji, mám rád zvířata a baví mě obchod. Chci být nezávislý, mít jistou formu svobody a dobrý příjem za solidních podmínek.

Alexandr Studýnka

Husse Hradecko

Chcete vědět více o možnosti spolupráce? Kontaktujte nás...

Tvorba webových stránek: Webklient